Sergen Yalçın'dan Josef Sural açıklaması
Sergen Yalçın'dan Josef Sural açıklaması

Sergen Yalçın’dan Josef Sural açıklaması

Betvolvo Spor Haberleri: Sergen Yalçın’dan Josef Sural açıklamasıSpor dünyası trafik kazasında yaşamını yitiren Alanyasporlu Josef Sural’a ağlıyor. Teknik Direktörü Sergen Yalçın, “Her şey boş, hayat boş. Canımız yandı.” dedi…

Josef Sural’ın hayatını kaybetmesinin ardından hocası Sergen Yalçın, kısa bir açıklamada bulundu.

Alanyaspor futbolcusu Josef Sural’ın hayatını kaybetmesinin ardından hocası Sergen Yalçın kısa bir açıklamada bulundu..

Spor Arena’dan İsmail Er’e konuşan Yalçın, hayatını kaybeden oyuncusu hakkında “Her şey boş, hayat boş. Canımız yandı…Takımın en çalışkan futbolcusuydu, çok disiplinli ve örnek bir insandı.” ifadelerini kullandı.

Alanyasporlu futbolcuları taşıyan minibüs devrildi: 1 ölü 7 yaralı
İstikbal Mobilya Kayserispor deplasmanından Antalya’ya döndükleri VIP minibüsün kaza yapması sonucu ağır yaralanan futbolcu Josef Sural, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti..

Kayserispor ile 1-1 berabere kalan Alanyaspor kafilesinden Caulker, Dlajma, Baiano, Cisse, Welinton, Sackey ve Sural birlikte Alanya’ya dönmek için vip minibüs kiraladı.

Kayseri’den yola çıkan minibüs, Antalya-Alanya kara yolunda, şehir merkezine 5 kilometre kala Dinek mevkisinde yoldan çıkarak devrildi.

Kazada yaralanan 7 futbolcu, ambulanslarla Alanya’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralı futbolculardan Sural hastanede hayatını kaybetti. Diğer yaralı futbolcuların ise ayakta tedavi edildiği belirtildi.null